Home
 
 
My my My my
 
 
 
 
 
 
 Mon 11/01/2021 StartFinishOfclDivisionTeamTypeOpponentNote By 
Bell Middle Rubber 4:00p 5:30p  GD-Girls - 6th/7th Grade: Swift Practice    SG 
4:00p 5:30p  GD Boys - 7th Grade: Thompson Practice    SK 
5:30p 6:30p  GD-Girls - 5th Grade: Mike Call Practice    SK 
5:30p 7:00p  GD-Girls - 4th Grade:Gar/Jeppson Practice    SK 
6:30p 7:30p  GD Boys - 6th Grade: Johnson Practice    SK 
7:00p 8:30p  GD Boys - 8th Grade: Ziegenfuss Practice    SK 
7:30p 8:30p  GD Boys - 8th Grade: Johnson Practice    SK 
Golden High School 7:30p 9:00p  GD Girls - 8th Grade: Garvin Practice    SK 
Kyffin Elementary 6:00p 7:00p  GD Boys - 4th Grade: Doody Practice    SK 
Manning School 5:30p 6:30p  GD Boys - 8th Grade: Kula Practice    SK 
6:30p 7:30p  GD Boys - 6th Grade: Thompson Practice    SK 
7:30p 8:30p  GD Boys - 5th Grade: Robinson  Practice    SK 
Maple Grove Elem. 6:00p 7:00p  GD Girls - 3rd Grade: Cooper Practice    SK 
Golden, Shelton Elementary 6:00p 7:00p  GD Boys - 4th Grade: Pike Practice    SK 
Tony Grampsas 6:00p 7:30p  GD Girls - 3rd Grade: Wilson Practice    SK 
7:00p 8:00p  GD-Girls - 4th Grade: Jones Practice    SK 
lakewood, Stober  6:00p 7:00p  GD Boys - 2nd Grade: Babcock Practice    SK 
7:00p 8:00p  GD Boys - 3rd Grade: Bernard Practice    SK 
 Tue 11/02/2021 StartFinishOfclDivisionTeamTypeOpponentNote By 
TBD    GD Boys - 7th Grade: Tighe Practice    SK 
Bell Middle Rubber 4:00p 5:00p  GD-Girls - 3rd Grade: Politte Practice    SK 
5:00p 6:00p  GD Boys - 4th Grade: Alcock Practice    SK 
5:00p 6:30p  GD Boys - 6th Grade: Politte Practice    SK 
6:30p 7:30p  GD-Girls - 5th Grade:Hendrickson Practice    SK 
7:00p 8:30p  GD Boys - 7th Grade: Tighe Practice    SK 
7:30p 8:30p  GD Boys - 5th Grade: Shamas Practice    SK 
Golden High School 7:30p 9:00p  GD Boys - 6th Grade: Enriquez Practice    SK 
7:30p 9:00p  GD Boys - 8th Grade: Faile Practice    SK 
7:30p 9:00p  GD Boys - 7th Grade: Busnardo Practice    SK 
Manning School 5:30p 7:00p  GD Boys - 5th Grade: Bostic/Roon Practice    SK 
7:00p 8:30p  GD Girls - 3rd Grade: Wilson Practice    SK 
Maple Grove Elem. 6:00p 7:00p  GD Boys - 2nd Grade: James Practice    SK 
Tony Grampsas 6:00p 7:00p  GD Boys - 3rd Grade: Shoeneman Practice    SK 
lakewood, Stober  6:00p 7:00p  GD Boys - 2nd Grade: Cahill Practice    SK 
7:00p 8:00p  GD Boys - 3rd Grade: Drake Practice    SK 
 Wed 11/03/2021 StartFinishOfclDivisionTeamTypeOpponentNote By 
Bell Middle Rubber 4:00p 5:30p  GD Boys - 7th Grade: Thompson Practice    SK 
4:00p 5:00p  GD Boys - 2nd Grade: Dwinal Practice    SK 
5:00p 6:00p  GD Boys - 2nd Grade: Warga Practice    SK 
5:30p 6:30p  GD-Girls - 5th Grade: Mike Call Practice    SK 
6:00p 7:00p  GD Boys - 5th Grade: Hudson Practice    SK 
6:30p 8:00p  GD Boys - 5th Grade: Robinson  Practice    SK 
Manning School 5:30p 6:30p  GD Boys - 8th Grade: Kula Practice    SK 
6:30p 7:30p  GD Boys - 6th Grade: Thompson Practice    SK 
Maple Grove Elem. 6:00p 7:00p  GD Girls - 3rd Grade: Cooper Practice    SK 
Tony Grampsas 6:00p 7:00p  GD Boys - 4th Grade: Morgan Practice    SK 
7:00p 8:00p  GD-Girls - 4th Grade: Jones Practice    SK 
lakewood, Stober  7:00p 8:00p  GD Boys - 3rd Grade: Bernard Practice    SK 
 Thu 11/04/2021 StartFinishOfclDivisionTeamTypeOpponentNote By 
Bell Middle Rubber 4:00p 5:30p  GD-Girls - 6th/7th Grade: Swift Practice    SG 
4:00p 5:00p  GD-Girls - 3rd Grade: Politte Practice    SK 
5:00p 6:30p  GD Boys - 6th Grade: Politte Practice    SK 
5:30p 7:00p  GD-Girls - 4th Grade:Gar/Jeppson Practice    SK 
6:30p 7:30p  GD-Girls - 5th Grade:Hendrickson Practice    SK 
7:00p 8:30p  GD Girls - 8th Grade: Garvin Practice    SK 
7:30p 8:30p  GD Boys - 5th Grade: Shamas Practice    SK 
Golden High School 7:30p 9:00p  GD Boys - 6th Grade: Enriquez Practice    SK 
7:30p 9:00p  GD Boys - 8th Grade: Faile Practice    SK 
7:30p 9:00p  GD Boys - 7th Grade: Busnardo Practice    SK 
Kyffin Elementary 6:00p 7:00p  GD Boys - 4th Grade: Doody Practice    SK 
Manning School 5:30p 7:00p  GD Boys - 5th Grade: Bostic/Roon Practice    SK 
7:00p 7:45p  GD Boys - 6th Grade: Johnson Practice    SK 
7:45p 8:30p  GD Boys - 8th Grade: Johnson Practice    SK 
Maple Grove Elem. 6:00p 7:00p  GD Boys - 2nd Grade: James Practice    SK 
7:00p 8:00p  GD Boys - 4th Grade: Hogg Practice    SK 
Tony Grampsas 6:00p 7:00p  GD Boys - 3rd Grade: Shoeneman Practice    SK 
7:00p 8:00p  GD Boys - 2nd Grade: Babcock Practice    SK 
lakewood, Stober  6:00p 7:00p  GD Boys - 2nd Grade: Cahill Practice    SK 
7:00p 8:00p  GD Boys - 3rd Grade: Drake Practice    SK 
 Fri 11/05/2021 StartFinishOfclDivisionTeamTypeOpponentNote By 
Bell Middle Rubber 4:00p 5:00p  GD Boys - 4th Grade: Broyles Practice    SK 
4:30p 5:30p  GD Boys - 7th Grade: Tighe Practice    SK 
5:00p 6:00p  GD Boys - 4th Grade: Alcock Practice    SK 
5:30p 6:30p  GD Boys - 2nd Grade: Babcock Practice    SK 
6:00p 7:00p  GD Boys - 5th Grade: Hudson Practice    SK 
7:00p 8:30p  GD Boys - 7th Grade: Tighe Practice    SK 
Golden, Shelton Elementary 6:00p 7:00p  GD Boys - 4th Grade: Pike Practice    SK