Home
 
 
My my My my
 
 
 
 
 
 
 Mon 01/06/2020 StartFinishOfclDivisionTeamTypeOpponentNote By 
Denver, Our Lady of Lourdes Sch 8:00p 9:00p  LADY BLACKHAWKS 11U GAME 6th Girls - Garvin   DT 
Bell Middle Rubber 4:30p 5:30p  6th Boys - Ziegenfuss Practice    LW 
5:00p 6:00p  7th Boys - Gordon Practice    LW 
6:00p 7:00p  5th Girls - Gatz Practice    LW 
7:00p 8:30p  7th Girls - Wandler Practice    LW 
Fairmount Elementary 6:00p 7:00p  4th Girls - Swift Practice    LW 
7:00p 8:00p  3rd Girls - T.J. Carlson  Practice    LW 
Manning School 5:00p 6:00p  4th Boys - Howe Practice    LW 
6:00p 7:00p  5th Girls - Melancon Practice    LW 
Mitchell Elementary 5:00p 6:00p  4th Boys - Johnson Practice    LW 
6:00p 7:00p  6th Boys - Johnson Practice    LW 
Ralston Elementary 6:00p 7:00p  5th Boys - Gribnitz Practice    LW 
Golden, Tony Grampsas 5:00p 6:00p  6th Boys - Politte GAME CHATFIELD KONECNY    
6:00p 7:00p  5th Girls - Zenisek GAME GREEN MOUNTAIN YARNELL G    
7:00p 8:00p  8th Boys - Carrithers GAME D'EVELYN ZIEMIAN    
8:00p 9:00p  6th Boys - Kula GAME ARVADA GOMER   VG 
 Tue 01/07/2020 StartFinishOfclDivisionTeamTypeOpponentNote By 
Bell Middle Rubber 5:00p 6:00p  3rd Boys - Rooney  Practice    LW 
5:00p 6:30p  8th Boys - Hendrickson Practice    LW 
6:00p 7:00p  4th Boys - Rooney  Practice    LW 
6:30p 7:30p  8th Boys - Bobb Practice    LW 
7:00p 8:00p  7th Boys - McDougal Practice    LW 
7:30p 8:30p  8th Girls - Moran Practice    LW 
Golden, Bell MS 5:00p 6:00p  2nd Boys - Rossetter GAME RALSTON VALLEY JOSEPH   CJ 
6:00p 7:00p  4th Girls - Swift GAME JUST PLAY GARRIDO    
7:00p 8:00p  4th Boys - Simpson GAME WHEATRIDGE ROSENOW   RR 
Golden High School 7:30p 9:00p  6th Boys - Barela Practice    LW 
7:30p 9:00p  7th Boys - Faile Practice    LW 
Kyffin Elementary 7:00p 8:00p  4th Boys - Adame Practice    LW 
Manning School 6:00p 7:00p  4th Boys - Politte Practice    LW 
7:00p 8:00p  6th Boys - Politte Practice    LW 
8:00p 9:00p  8th Boys - Morrissey Practice    LW 
Maple Grove Elem. 6:00p 7:00p  3rd Boys - Ash Practice    LW 
Mitchell Elementary 5:00p 6:00p  3rd Boys - Halstead Practice    LW 
6:00p 7:00p  6th Boys - Hale Practice     
Golden, Tony Grampsas 5:00p 6:00p  6th Boys - Kula GAME BEAR CREEK 6th Trujillo    
6:00p 7:00p  5th Girls - Melancon GAME HARDWOOD PLUMB   PL 
7:00p 8:00p  5th Boys - Owens GAME BEAR CREEK 5th Medina    
8:00p 9:00p  8th Boys - Enriquez GAME GREEN MOUNTAIN HERRIG    
Golden, Volk Gymnasium 6:15p 7:30p  5th Boys - Owens Practice    RO 
 Wed 01/08/2020 StartFinishOfclDivisionTeamTypeOpponentNote By 
Bell Middle Rubber 5:00p 6:00p  7th Boys - Gordon Practice    LW 
6:00p 7:00p  5th Girls - Zenisek Practice    LW 
7:00p 8:30p  7th Girls - Wandler Practice    LW 
7:00p 8:00p  6th Boys - Ziegenfuss Practice    LW 
Golden, Bell MS 5:00p 6:00p  3rd Girls - T.J. Carlson  GAME DEVELYN ZELLMANN   SZ 
6:00p 7:00p  4th Boys - Howe GAME GREEN MOUNTAIN DEMPSEY   HH 
7:00p 8:00p  2nd Boys - Rossetter GAME CHATFIELD LASH    
Fairmount Elementary 6:00p 7:00p  4th Girls - Swift Practice    LW 
Manning School 6:00p 7:00p  4th Boys - Politte Practice    LW 
7:00p 8:00p  6th Boys - Politte Practice    LW 
Mitchell Elementary 5:00p 6:00p  4th Boys - Johnson Practice    LW 
6:00p 7:00p  6th Boys - Johnson Practice    LW 
Ralston Elementary 6:00p 7:00p  5th Boys - Gribnitz Practice    LW 
Golden, Tony Grampsas 6:15p 7:15p  5th Girls - Gatz GAME HOTSHOTS    KG 
7:15p 8:15p  8th Boys - Morrissey GAME GREEN MOUNTAIN PROSSER   JM 
8:15p 9:15p  8th Boys - Hendrickson GAME GREEN MOUNTAIN LORENZEN    
Lakewood, GC: 1 6:00p 7:00p  MINERS 13U RED GAME 7th Boys - McDougal   RP 
Lakewood, GC: 5 5:00p 6:00p  RALSTON VALLEY 3Y GAME 3rd Boys - Rooney     
Lakewood, GC: 6 5:00p 6:00p  CHATFIELD KRISCHE GAME 3rd Boys - Ash    
8:00p 9:00p  GREEN MOUNTAIN DOUTY GAME 6th Boys - Hale   TH 
 Thu 01/09/2020 StartFinishOfclDivisionTeamTypeOpponentNote By 
Bell Middle Rubber 5:00p 6:00p  3rd Boys - Rooney  Practice    LW 
5:00p 6:30p  8th Boys - Hendrickson Practice    LW 
6:00p 7:00p  4th Boys - Rooney  Practice    LW 
6:30p 7:30p  8th Boys - Bobb Practice    LW 
7:00p 8:00p  6th Girls - Garvin Practice    LW 
7:30p 8:30p  8th Girls - Moran Practice    LW 
Golden, Bell MS 5:00p 6:00p  3rd Girls - T.J. Carlson  GAME CHATFIELD FEDDERSENG   LF 
6:00p 7:00p  2nd Boys - Rossetter GAME DENVER SOUTH   KV 
7:00p 8:00p  4th Girls - Swift GAME CONIFER TRUBYG    
Fairmount Elementary 7:00p 8:00p  4th Boys - Simpson Practice    LW 
Golden High School 7:30p 9:00p  6th Boys - Barela Practice    LW 
7:30p 9:00p  8th Boys - Enriquez Practice    LW 
7:30p 9:00p  7th Boys - Faile Practice    LW 
Kyffin Elementary 7:00p 8:00p  4th Boys - Adame Practice    LW 
Manning School 5:00p 6:00p  6th Boys - Kula Practice  Location and time changed  LW 
6:00p 7:00p  5th Girls - Melancon Practice    LW 
7:00p 8:00p  8th Boys - Carrithers Practice    LW 
8:00p 9:00p  8th Boys - Morrissey Practice    LW 
Maple Grove Elem. 6:00p 7:00p  3rd Boys - Ash Practice    LW 
Mitchell Elementary 5:00p 6:00p  3rd Boys - Halstead Practice    LW 
6:00p 7:00p  6th Boys - Hale Practice     
Golden, Volk Gymnasium 6:30p 8:00p  5th Boys - Owens Practice    RO 
Wheat Ridge, Stevens Elementary 6:45p 7:45p  AWEST BURNETT GAME 7th Boys - McDougal    
7:45p 8:45p  JUST PLAY SHURLEY GAME 7th Boys - Gordon    
 Fri 01/10/2020 StartFinishOfclDivisionTeamTypeOpponentNote By 
Denver, Our Lady of Lourdes Sch 8:00p 9:00p  5280 GAME 8th Boys - Hendrickson    
Denver, Rocky Mountain Deaf Scho 4:50p 5:50p  CHATFIELD NASH GAME 3rd Boys - Halstead    
Lakewood, GC: 1 5:00p 6:00p  STANDLEY LAKE CANADAY GAME 4th Boys - Simpson   CC 
Lakewood, GC: 2 5:00p 6:00p  GREEN MOUNTAIN PATTERSON GAME 4th Boys - Adame   DP 
Lakewood, GC: 4 8:00p 9:00p  LADY BLACKHAWKS 4TH GAME 5th Girls - Gatz    
9:00p 10:00p  BOMBERS GAME 8th Boys - Bobb    
Lakewood, GC: 5 7:00p 8:00p  CONIFER SCHECK GAME 6th Boys - Hale   TH 
8:00p 9:00p  GREEN MOUNTAIN SATCHELL GAME 6th Boys - Johnson    
Littleton, Deer Creek MS 5:45p 6:45p  CHATFIELD SWENDSEN GAME 4th Boys - Rooney    JS 
7:45p 8:45p  CHATFIELD SIMONS GAME 8th Boys - Carrithers    
 Sat 01/11/2020 StartFinishOfclDivisionTeamTypeOpponentNote By 
Golden, Tony Grampsas 8:30a 9:30a  8th Girls - Moran GAME COLORADO ACADEMY    
9:30a 10:30a  7th Boys - Faile GAME THUNDERRIDGE 7   JP 
10:30a 11:30a  6th Boys - Johnson GAME CHATFIELD KONECNY    
11:30a 12:30p  8th Boys - Bobb GAME 5280   JP 
12:30p 1:30p  6th Boys - Barela GAME THUNDERRIDGE 6    
1:30p 2:30p  7th Girls - Wandler GAME PSB 7th GIRLS    
Lakewood, Green Mountain HS Main 1:00p 2:00p  GREEN MOUNTAIN 7TH GAME 7th Boys - Gordon    
Littleton, Dakota Ridge HS East 7:00p 8:00p  DAKOTA RIDGE Navy Lundy GAME 5th Girls - Zenisek   CZ 
Littleton, Dakota Ridge HS West 4:00p 5:00p  DAKOTA RIDGE Navy Cummings GAME 4th Boys - Johnson    
8:00p 9:00p  DAKOTA RIDGE Grey Herron GAME 6th Boys - Ziegenfuss